Dlaczego małpy nie noszą majtek? Się pytam!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Takie to czasy nastały pani kochana, że strach dziecko do zoo zabrać. Dlaczego? Weźmy na ten przykład Poznań, proszę pani. Tam osły (tfu!) KOPULUJĄ na oczach dzieci! Toż to zgorszenie straszliwe jest, moja pani! Jak dobrze, że w tym Poznaniu to matki czujne są i raban podniosły. No i znalazła się bohaterska radna z PIS-u – bo to ostatnia partia, co o ludzi dba, proszę pani – i zaraz interweniowała! Rozdzielili te bezwstydne osły siatką. Więcej (tfu!) KOPULOWAĆ nie będą.

Osłów mamy na tym świecie nadmiar. To fakt. Każda średnio inteligentna nie-dziewica wie, że jak dwa osły KOPULUJĄ, to za chwilę na świecie mogą pojawić się kolejne osły. Proste? Proste! Ale jak to wytłumaczyć dzieciaczkom naszym grzechem nieskalanym? Przecież one, bożątka kochanieńkie, od niemowlęctwa wierzą, że prezenty przynosi święty Mikołaj, a dzieci bocian! A tu taki niefart… KOPULACJA na oczach ich błękitnych się odbywa, odzierając je z niewinności, a nas z błogiego spokoju, że jeszcze przez wiele, wiele lat nie będziemy musieli z dziećmi poruszać TYCH tematów. Jak Bóg da to może nawet nigdy – co prawda ze szkoły wiedzy i seksie raczej nie wyniosą, lecz od czego jest internet. Sieć wie wszystko na temat i nie ma potrzeby starym głowy zawracać. Z czego większość młodzieży zdaje sobie sprawę i nie pyta, tylko edukuje się samodzielnie, pilnie studiując pornole. Potem „słoneczka”, szkolne mundurki pt. „udaję się do szkoły albo na małą orgietkę”, rozebrane selfie wysyłane naiwnie w sieć…

Nas to na szczęście nie dotyczy, my mamy małe dzieci i nie chcemy, by dzieci nasze były gorszone podczas wizyty w zoo! W związku z tym postulujemy, co następuje:

– samce od samic wszystkich gatunków oddzielić przynajmniej siatką i to o odpowiednio gęstych oczkach (wiadomo, że jak siatka zbyt rzadka, to niektóre, nazwijmy to „organy” mogą się przez nią przedostać…)

– grupy jednopłciowe obserwować uważnie. Podobno homoseksualizm zdarza się także u zwierząt! Jak dziecku wytłumaczę, że chłop  chłopem???

– małpom, szczurom i innym zwierzętom o, powiedzmy, mocno zaznaczonych genitaliach (tfu!) należy nakładać majtki. Najlepiej luźne, żeby nic nie było widać. Szczególnie szympansom! Te zbereźniki uwielbiają kłaść się na plecach, z interesem wystawionym w stronę rozbawionej publiki.

– klatki co bardziej chutliwych czworonogów co dzień rano należy okadzać i polewać święconą wodą, z głośników puszczać im mszę świętą wprost z Watykanu. To je może oduczy nieetycznych zachowań.

Jeśli to wszystko będzie za mało, proponuję na bramie zoo powiesić tabliczkę z informacją:

DOZWOLONE OD LAT 18

Uffff, dobrze, że hycle zdążyli wyłapać z terenu naszego pięknego miasta wszystkie bezpańskie kundle zanim narodziło się (niepokalanie poczęte) nasze cudowne dziecko. Ze swojego dzieciństwa pamiętam, że takie kundle też KOPULOWAŁY. Brrrrr….

Wasza Lekko Rozbawiona Złoto Usta

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s